grundig munich 6845

DVB-C, DVB-S2. Yorumlar Toplam yorum says: yorumSayisi, Toplam sayfa says: sayfaSayisi0 0 Olumlu yorumlardan sizin seçtikleriniz -0 Olumsuz yorumlardan sizin seçtikleriniz, tüm Yorumlar (0 seçilen kriterde yorum bulunamad! m'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bal yaplan tüm ilemler ve zararlar ile. Kiilere ait zararlardan m hiçbir ekilde sorumlu tutulamaz. En ksa sürede ürünler ve kampanyalarmzla ilgili sizi bilgilendirmek için iletiime geçeceiz.

Ürün kodu: Munich,.
Teslimat tarihi: stanbul çi 1-4 ehir D 4-6 Gündür.
Munich, aP, grundig, televizyon fiyat ve teknik özelliklerine sayfamzdan ulaarak online satn alma ileminizi gerçekletirebilirsiniz.
Grundig ürünlerini ve, grundig fiyatlarn bu sayfada görüntüleyebilir, bu ürünleri karlatrabilir ve satn alabilirsiniz.

Munich, aP, grundig, televizyon Arçelik
Munich, aP, grundig, grundig - Markalar Fiyatlar beko
Grundig Munich, aP Full HD (FHD) TV Fiyat

Yayn Özellikleri, hEVC/H.265, var, dTV alc, dVB-T2/C/S2. Grundig Munich LED TV özelliklerini inceleyerek ürün hakknda detayl bilgiye sahip olabilirsin. Seçili ürünlerimizde SZE ÖZEL indirimler tanmlamamz ister misiniz? Yorumlar, genel Deerlendirme, bu ürüne toplam 0 yorum yapld. Var, ses Çk Gücü 2 x 7 / 14 Watt nominal / müzik gücü. Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin 100 doru olduu garanti edilememektedir. Ortalama Puan: Mükemmel Çok yi, fena Deil Çok Kötü, yorum Yap. Antrasit, ses Özellikleri, hoparlör 2 adet önde, dTS. A Yllk Enerji Tüketimi (kWh).0 kWh, nominal Enerji Tüketimi (Watt).1 W, maksimum Güç Tüketimi (Watt).1 W Stand-by enerji tüketimi (Watt) 0,3 W Maks. Yorumunuz en ksa zamanda deerlendirilecektir.

Grundig Munich P, grundig Munichgrundig munich 6845

Bar munich menu prices
Munich brass orchester
Places to go from munich